close
دانلود آهنگ جدید
آموزش عکاسی و کار با دوربین
loading...

آموزش کامپیوتر و معرفی نرم افزار

آموزش عکاسی و کار با دوربین

آخرين ارسال هاي انجمن

نکات عکاسی برای آماتورها

http://hanitech.persiangig.com/image/rozblog/CAMERA/photography.jpg

نکاتي در عکاسي براي آماتورها قبل از اينکه وارد دنياي عکاسي شويد بايد بدانيد نکاتي آموزنده و مفيد در زمينه عکاسي وجود دارد که به خلق يک عکس خوب کمک بسيار مي کند. و بهتر است يک عکاس آماتور اين نکات را به عنوان پايه بشناسد و يک عکاس حرفه اي آنها را هميشه در ذهن داشته باشد. براي عکس خود يک موضوع يا پيام انتخاب کنيد.
اگر در عکس شما هيچ سوژه برجسته و واضحي وجود نداشته باشد يا اين عکس حاوي پيامي نباشد احتمالاً عکس جالبي نخواهد بود. چيزهاي اضافي را حذف کنيد. زوايد را حذف کنيد، به خصوص اگر از ارزش عکس شما کاسته مي شود. نه تنها بايد بدانيد چه چيزهايي را در عکس بگنجانيد بلکه بايد بدانيد چه چيزهايي را نبايد در عکس خود بگنجانيد.

 

الهام ابراهیمی بازديد : 305 شنبه 28 مرداد 1391 زمان : 17:30 نظرات ()

آشنائی با گزینه های عکسبرداری در دوربین

 

 

 

اکثر دوربین‌های امروزی، چه نگاتیو و چه دیجیتال دارای گزینه‌های عکس‌بردای هستند که برای موقعیت‌های خاص از پیش برنامه‌ریزی شده‌اند و به عکاسان این امکان را می‌دهند تا با استفاده از این گزینه‌ها عکس‌های بهتری را تهیه کنند.
هر چند این گزینه‌ها در بعضی از دوربین‌ها متنوع‌تر و بیشتر است اما تعدادی از آن‌ها در تمام دوربین‌ها به صورت استاندار و یکسان وجود دارند. با شناخت بیشتر از کارایی این گزینه‌ها نه تنها آگاهی و دانش خود را از عکاسی افزایش می‌دهید بلکه می‌توانید با انتخاب درست و به موقع تصاویر بهتر و هنرمندانه‌تری ثبت کنید.

الهام ابراهیمی بازديد : 314 شنبه 28 مرداد 1391 زمان : 17:16 نظرات ()
تبليغات
  • فروشگاه اينترنتی
  • لارجر باکس
  • مکمل بدنسازی
  • نظرسنجي
    به وبلاگ و مطالب آن رای دهید.